Medewerkers

Een team van enthousiaste medewerkers staat dag en nacht klaar om uw buitenruimte tot een visitekaartje te maken.

Dick Verheij Algemeen directeur

Dick Verheij

d.verheij@verheijbv.nl
Arie in 't Veld Financieel directeur

Arie in 't Veld

acintveld@verheijbv.nl
Matthijs Paalvast Commercieel adviseur

Matthijs Paalvast

06 - 826 583 16 m.paalvast@verheijbv.nl
Aron van Vliet Commercieel adviseur

Aron van Vliet

06-82988902 a.vanvliet@verheijbv.nl
Mark Brandwijk Marketing & Communicatie

Mark Brandwijk

m.brandwijk@verheijbv.nl
Nuwan van der Linden KAM-coördinator

Nuwan van der Linden

n.vanderlinden@verheijbv.nl
Cees Lock Manager omgeving & participatie

Cees Lock

06 - 57 78 52 11 c.lock@verheijbv.nl
Martin van Asperen Projectleider

Martin van Asperen

m.vanasperen@verheijbv.nl
Jeroen Baan Projectleider

Jeroen Baan

j.baan@verheijbv.nl
Mark van de Kraats Projectleider

Mark van de Kraats

m.vandekraats@verheijbv.nl
Dirk Muilwijk Projectleider

Dirk Muilwijk

d.muilwijk@verheijbv.nl
Koen Poortvliet Projectleider

Koen Poortvliet

k.poortvliet@verheijbv.nl
Paul Schouten Uitvoerder

Paul Schouten

p.schouten@verheijbv.nl
Marius Verboom Projectleider

Marius Verboom

m.verboom@verheijbv.nl
Paul Wervenbos Projectleider

Paul Wervenbos

p.wervenbos@verheijbv.nl
Ard Jan van Huizen Planner

Ard Jan van Huizen

a.vanhuizen@verheijbv.nl
Bob de Wagenaar Assistent uitvoering

Bob de Wagenaar

b.dewagenaar@verheijbv.nl
Harm Peters Planner

Harm Peters

h.peters@verheijbv.nl
Rob van Beest Medewerker bedrijfbureau

Rob van Beest

r.vanbeest@verheijbv.nl
Niels van den Dool Medewerker bedrijfbureau

Niels van den Dool

n.vandendool@verheijbv.nl
Gintaré Geruliené Medewerker bedrijfbureau

Gintaré Geruliené

g.geruliene@verheijbv.nl
Cees de Groot

Cees de Groot

c.degroot@verheijbv.nl
Joost de Mik Medewerker bedrijfbureau

Joost de Mik

j.demik@verheijbv.nl
Sjako Quist Medewerker bedrijfbureau

Sjako Quist

s.quist@verheijbv.nl
Niels Rijksen Medewerker bedrijfbureau

Niels Rijksen

n.rijksen@verheijbv.nl
Christaan den Toom Medewerker bedrijfbureau

Christaan den Toom

c.dentoom@verheijbv.nl
Paul de Korne Procesmanager & IT

Paul de Korne

p.dekorne@verheijbv.nl
Jantine Verheij Medewerker HRM

Jantine Verheij

j.verheij@verheijbv.nl
Maarten van den Dool Hoofd administratie

Maarten van den Dool

m.vandendool@verheijbv.nl
Eline Kool Secretariaat

Eline Kool

0184 - 430 777 e.kool@verheijbv.nl
Helma Slieker Administratief medewerker

Helma Slieker

h.slieker@verheijbv.nl
Rob Vogel Administratief medewerker

Rob Vogel

r.vogel@verheijbv.nl
Theo van Gammeren Chef werkplaats

Theo van Gammeren

t.vangammeren@verheijbv.nl
Tjeerd Leeuwis Monteur

Tjeerd Leeuwis

t.leeuwis@verheijbv.nl
Arjan Schop Monteur

Arjan Schop

OZ - Zeist-PGGM_Z6A9996