Medewerkers

Een team van enthousiaste medewerkers staat dag en nacht klaar om uw buitenruimte tot een visitekaartje te maken.

Dick Verheij Bestuurder

Dick Verheij

d.verheij@verheijbv.nl
Wilco Boender Algemeen directeur

Wilco Boender

06 - 132 992 45 w.boender@verheijbv.nl
Arie in 't Veld Financieel directeur

Arie in 't Veld

acintveld@verheijbv.nl
Matthijs Paalvast Commercieel adviseur

Matthijs Paalvast

06 - 826 583 16 m.paalvast@verheijbv.nl
Mark Brandwijk Marketing & Communicatie

Mark Brandwijk

m.brandwijk@verheijbv.nl
Martin van Asperen Projectleider

Martin van Asperen

m.vanasperen@verheijbv.nl
Jeroen Baan Projectleider

Jeroen Baan

j.baan@verheijbv.nl
Willem Hoogland Projectleider

Willem Hoogland

w.hoogland@verheijbv.nl
Mark van de Kraats Projectleider

Mark van de Kraats

m.vandekraats@verheijbv.nl
Dirk Muilwijk Projectleider

Dirk Muilwijk

d.muilwijk@verheijbv.nl
Koen Poortvliet Projectleider

Koen Poortvliet

k.poortvliet@verheijbv.nl
Marius Verboom Projectleider

Marius Verboom

m.verboom@verheijbv.nl
Paul Wervenbos Projectleider/Planner

Paul Wervenbos

p.wervenbos@verheijbv.nl
Ard Jan van Huizen Planner

Ard Jan van Huizen

a.vanhuizen@verheijbv.nl
Bob de Wagenaar Assistent uitvoering

Bob de Wagenaar

b.dewagenaar@verheijbv.nl
Sabrina Jonkman Manager omgeving & participatie

Sabrina Jonkman

s.jonkman@verheijbv.nl
Rob van Beest Medewerker bedrijfbureau

Rob van Beest

r.vanbeest@verheijbv.nl
Niels van den Dool Medewerker bedrijfbureau

Niels van den Dool

n.vandendool@verheijbv.nl
Gintaré Geruliené Medewerker bedrijfbureau

Gintaré Geruliené

g.geruliene@verheijbv.nl
Joost de Mik Medewerker bedrijfbureau

Joost de Mik

j.demik@verheijbv.nl
Sjako Quist Medewerker bedrijfbureau

Sjako Quist

s.quist@verheijbv.nl
Niels Rijksen Medewerker bedrijfbureau

Niels Rijksen

n.rijksen@verheijbv.nl
Christaan den Toom Medewerker bedrijfbureau

Christaan den Toom

c.dentoom@verheijbv.nl
Eline Kool Secretariaat

Eline Kool

0184 - 430 777 e.kool@verheijbv.nl
Paul de Korne Procesmanager & IT

Paul de Korne

p.dekorne@verheijbv.nl
Helma Slieker Administratief medewerker

Helma Slieker

h.slieker@verheijbv.nl
Miriam Verwijs Administratief medewerker

Miriam Verwijs

m.verwijs@verheijbv.nl
Rob Vogel Administratief medewerker

Rob Vogel

r.vogel@verheijbv.nl
Theo van Gammeren Chef werkplaats

Theo van Gammeren

t.vangammeren@verheijbv.nl
Tjeerd Leeuwis Monteur

Tjeerd Leeuwis

t.leeuwis@verheijbv.nl
OZ - Zeist-PGGM_Z6A9996